Ενημέρωση – Επίδοση βαθμολογίας Α΄ τριμήνου σχολικού έτους 2023-24

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 18/12/2023 στις 13:30 – 14:00 θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών των Α και Β τάξεων και θα δοθεί η βαθμολογία Α τριμήνου των μαθητών Γ, Δ, Ε και ΣΤ στις αίθουσες των τάξεων τους.

Θα μπορείτε ακόμα να ενημερωθείτε για την πρόοδο των παιδιών σας και από τους εκπαιδευτικούς, Αγγλικών, Πληροφορικής, Φυσικής Αγωγής, Γερμανικών οι οποίοι θα βρίσκονται στο γραφείο των δασκάλων. Οι εκπαιδευτικοί Μουσικής, Εικαστικών, Θεατρικής Αγωγής δεν βρίσκονται στο σχολείο μας τις Δευτέρες και μπορείτε να ενημερωθείτε από αυτούς κατόπιν τηλεφωνικής συνεννόησης.

Εάν επιθυμείτε βεβαίωση για την εργασία σας, παρακαλούμε να στείλετε νωρίτερα, την Παρασκευή 15/12/2023 , email στο mail@12dim-trikal.tri.sch.gr προκειμένου να είναι έτοιμες τη Δευτέρα.

Σας υπενθυμίζουμε ότι οι μαθητές/τριες που έχουν σχολάσει και δεν παρακολουθούν Ολοήμερο, δεν μπορούν να παραμείνουν στην αυλή του σχολείου κατά την ώρα επίδοσης των ελέγχων, χωρίς επίβλεψη.

Αφήστε ένα σχόλιο